تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مرحله چهارم

تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان ششم مرحله چهارم 1402

آزمون‌های پویش با قدرت برگشته و جدیدترین سوالات آزمون تیزهوشان رو براتون آوردیم، مرحله چهارم آزمون تیزهوشان ششم پویش در تاریخ 10 و 11بهمن ماه 1402 برگزار شد و نتایج و کارنامه و نفرات برتر آزمون هم مشخص شد. فیلم آموزشی هم از همین حالا در دسترس شما قرار گرفته؛ پس با ما همراه باشین با تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان ششم

آزمون‌های شبیه ساز تیزهوشان ششم به هفتم پویش

آزمون های شبیه ساز تیزهوشان پویش با طراحی سوالات به روز تیزهوشانی داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم رو برای موفقیت در این آزمون آماده می‌کنه. همونطور که می‌دونین آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل 120 سوال از مباحث مختلف هوش شامل هوش تصویری، تجسمی، کلامی، تجربی و ریاضی در دفترچه دوم و هوش سرعت و دقت در دفترچه دوم هست. هر کدوم از دو دفترچه آزمون تیزهوشان شامل 60 سوال از مباحثیه که کمی قبل تر بهش اشاره کردیم.

انتشارات پویش در راستای ارتقای سطح آموزشی داوطلبان و همچنین تکمیل کتاب‌های تیزهوشانی خود سعی کرده تا با طراحی جدیدترین سوالات تیزهوشان آمادگی حداکثری در داوطلبان ایجاد کنه.

آزمون‌های شبیه ساز تیزهوشان پویش به صورت آنلاین در سایت pooyesh.quiz24.ir برگزار می‌شه. داوطلبان می‌تونن یک روز پس از آزمون نتیجه‌ رو از طریق همون سایت دریافت و کارنامه خودشون رو مشاهده کنن. همچنین سوال و پاسخ آزمون پس از برگزاری در دسترس داوطلبان قرار میگیره. اگه تا حالا سوال و پاسخ آزمون مرحله سوم رو دریافت نکردین، اینجا کلیک کنین.

برای مشاهده زمان ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403-1402 اینجا کلیک کنید.

ویدیوهای تحلیل آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پویش

یکی از بهترین ویژگی‌های آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، داشتن فیلم تحلیل تک تک سوالات هست، دانش‌آموزان پس از آزمون و اعلام نتایج میتونن از طریق وبسایت پویش به آدرس pooyeshbook.com ویدیوی تحلیل سوالات رو مشاهده کنن، تا در صورتی که در پاسخ به سوالی مشکل داشتن به طور کامل مشکلشون رو برطرف کنن.

ثبت نام در آزمون‌های پویش

برای ثبت نام در مراحل بعدی آزمون‌ها نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، کافیه اینجا کلیک کنین. هم چنین می‌تونین جزئیات نحوه ورود به آزمون و بودجه بندی رو هم از همین طریق دریافت کنین.

تحلیل دفترچه 1 آزمون تیزهوشان ششم مرحله چهارم

تحلیل دفترچه 2 آزمون تیزهوشان ششم مرحله چهارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...