زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403-1402

زمان ثبت نام، توزیع کارت و برگزاری آزمون 1403-1402

  1. دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون های ورودی از طریق سامانه ثبت نام به نشانی my.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.
  2. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403-1402 در تاریخ پنجشنبه 1 تیرماه 1402 خواهد بود.
  3. ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم از روز سه شنبه 1401/01/15 تا روز پنج شنبه 1401/01/25 از طریق سامانه ثبت نام به نشانی my.medu.ir انجام می‌شود.

توجه 1: تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد شد و مدارس محل تحصیل داوطلبان ملزم به ارائه رمز همگام به دانش آموزان می‌باشند.

توجه 2: دانش آموزان اتباع خارجی از کد اتباع استفاده نمایند.

3. کارت ورود به جلسه (شامل نام، نام خانوادگی و سایر مشخصلات فردی، عکس داوطلب، مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه)، پنج روز قبل از تاریخ برگزاری تا روز برگزاری آزمون از طریق سامانه ثبت نام به نشانی my.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

توجه: شرکت داوطلبان در جلسه‌ی ازمون بدون ارائه کارت ورود به جلسه، ممنوع است.

4. آزمون ورودی پایه هفتم راس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 1401/04/01 برگزار خواهد شد.

بودجه بندی آزمون ورودی هفتم:

سؤالات ازمون به شیوه ی چهار گزینه ای به منظور سنجش هوش، استعداد و خلاقیت دانش آموزان طراحی می‌شود. در هر یک از سؤالات فقط یکی از گزینه‌ها که در مقایسه با سایر گزینه‌ها انتخاب مناسب‌تری است به عنوان پاسخ صحیح آن سوال در نظر گرفته می‌شود.

توجه 1: به ازای هر پاسخ صحیح 3 نمره مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، 1 نمره منفی برای داوطلب در نظر گرفته می‌شود برای سؤالات بدون پاسخ نمره‌ای منظور نخواهد شد.

توجه 2: چنانچه داوطلب در سوالی بیش از یک گزینه را علامت زده باشد، 1 نمره منفی برای او منظور خواهد شد.

توجه 3: تعداد دفترچه ها و سوالات سهم امتیاز هر یک از دفترچه ها و مدت پاسخگویی به سوالات هفته قبل از برگزاری آزمون مزبور از طریق سامانه my.medu.ir اطلاح رسانی خواهد شد.

با شرکت در آزمون آزمایشی تیزهوشان پویش می تونید خودتون رو محک بزنید. و با آمادگی بیشتری سر آزمون تیزهوشان حاضر شوید. پس توصیه می کنیم تا دیر نشده در آزمون های آزمایشی پویش شرکت کنید.

4 دیدگاه برای “زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم”

  1. سلام . اقا من نمی دونم تاریخ بر گزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ ۲۶ فروردین سال ۱۴۰۱ هست یا ۲۶ خرداد ؟ میشه زود بگین خواهشا

    • سلام تاریخ آزمون اصلی 26 خرداد هست اما ما خودمون تو چند تا تاریخ که یکی‌ش 26 فروردین هست، آزمون شبیه ساز تیزهوشان برگزار میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه