تحلیل ازمون تیزهوشان مرحله سوم

آزمون‌های پویش با قدرت برگشته و جدیدترین سوالات آزمون تیزهوشان رو براتون آوردیم، مرحله سوم آزمون تیزهوشان ششم پویش در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 1402 برگزار شد و نتایج و کارنامه و نفرات برتر آزمون هم مشخص شد. فیلم آموزشی هم از همین حالا در دسترس شما قرار گرفته؛ پس با ما همراه باشین با تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان ششم

آزمون‌های شبیه ساز تیزهوشان ششم به هفتم پویش

آزمون های شبیه ساز تیزهوشان پویش با طراحی سوالات به روز تیزهوشانی داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم رو برای موفقیت در این آزمون آماده می‌کنه. همونطور که می‌دونین آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل 120 سوال از مباحث مختلف هوش شامل هوش تصویری، تجسمی، کلامی، تجربی و ریاضی در دفترچه اول و هوش سرعت و دقت در دفترچه دوم هست. هر کدوم از دو دفترچه آزمون تیزهوشان شامل 60 سوال از مباحثیه که کمی قبل تر بهش اشاره کردیم.

انتشارات پویش در راستای ارتقای سطح آموزشی داوطلبان و همچنین تکمیل کتاب‌های تیزهوشانی خود سعی کرده تا با طراحی جدیدترین سوالات تیزهوشان آمادگی حداکثری در داوطلبان ایجاد کنه.

آزمون آزمایشی تیزهوشان پویش به صورت آنلاین در سایت pooyesh.quiz24.ir برگزار می‌شه. داوطلبان می‌تونن یک روز پس از آزمون نتیجه‌ رو از طریق همون سایت دریافت و کارنامه خودشون رو مشاهده کنن. همچنین سوال و پاسخ آزمون پس از برگزاری در دسترس داوطلبان قرار میگیره. اگه تا حالا سوال و پاسخ آزمون مرحله دوم رو دریافت نکردین، اینجا کلیک کنین.

برای مشاهده زمان ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403-1402 اینجا کلیک کنید.

ویدیوهای تحلیل آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پویش

یکی از بهترین ویژگی‌های آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، داشتن فیلم تحلیل تک تک سوالات هست، دانش‌آموزان پس از آزمون و اعلام نتایج میتونن از طریق وبسایت پویش به آدرس pooyeshbook.com ویدیوی تحلیل سوالات رو مشاهده کنن، تا در صورتی که در پاسخ به سوالی مشکل داشتن به طور کامل مشکلشون رو برطرف کنن.

ثبت نام در آزمون‌های پویش

برای ثبت نام در مراحل بعدی آزمون‌ها نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، کافیه اینجا کلیک کنین. هم چنین می‌تونین جزئیات نحوه ورود به آزمون و بودجه بندی رو هم از همین طریق دریافت کنین.

خیلی از دوستان تصور می کنن صرف شرکت در آزمون می تواند منجر به قبولی آن ها شود. در حالی که شما ابتدا به صورت پایه ای و اصولی باید مباحث درسی را یاد بگیرید. برای یادگیری اصولی این مباحث نیاز به خرید کتاب کمک درسی دبستان دارید. برای این منظور توصیه می کنیم سری به فروشگاه پویش بزنید.

تحلیل دفترچه 1 آزمون تیزهوشان ششم مرحله سوم

تحلیل دفترچه 2 آزمون تیزهوشان ششم مرحله سوم

2 دیدگاه برای “تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان ششم مرحله سوم 1402”

    • سلام اگه تو آزمون‌های ما شرکت کردین می‌تونین از پنلتون در سایت pooyesh.quiz24.ir دانلود کنین.
      در صورتی که باز هم مشکل داشتین با شماره زیر تماس بگیرین: 02166960000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه