تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان پنجم

تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان پنجم 1402

آزمون‌های پویش با قدرت برگشته و جدیدترین سوالات آزمون تیزهوشان رو براتون آوردیم، مرحله چهارم آزمون تیزهوشان پنجم پویش در تاریخ 5 خرداد ماه 1402 برگزار شد و نتایج و کارنامه و نفرات برتر آزمون هم مشخص شد. فیلم آموزشی هم از همین حالا در دسترس شما قرار گرفته؛ پس با ما همراه باشین با تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان پنجم

آزمون‌های شبیه ساز تیزهوشان پنجم پویش

آزمون های شبیه ساز تیزهوشان پویش با طراحی سوالات به روز تیزهوشانی داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان پنجم رو برای موفقیت در این آزمون آماده می‌کنه. همونطور که می‌دونین آزمون تیزهوشان پنجم شامل 60 سوال از مباحث مختلف هوش شامل هوش تصویری، تجسمی، کلامی، تجربی و ریاضی در دفترچه اول و هوش سرعت و دقت در دفترچه دوم هست. هر کدوم از دو دفترچه آزمون تیزهوشان شامل 60 سوال از مباحثیه که کمی قبل تر بهش اشاره کردیم.

انتشارات پویش در راستای ارتقای سطح آموزشی داوطلبان و همچنین تکمیل کتاب‌های تیزهوشانی خود سعی کرده تا با طراحی جدیدترین سوالات تیزهوشان آمادگی حداکثری در داوطلبان ایجاد کنه.

آزمون‌های شبیه ساز تیزهوشان پویش به صورت آنلاین در سایت pooyesh.quiz24.ir برگزار می‌شه. داوطلبان می‌تونن یک روز پس از آزمون نتیجه‌ رو از طریق همون سایت دریافت و کارنامه خودشون رو مشاهده کنن. همچنین سوال و پاسخ آزمون پس از برگزاری در دسترس داوطلبان قرار میگیره. اگه تا حالا سوال و پاسخ آزمون مرحله دوم رو دریافت نکردین، اینجا کلیک کنین.

برای مشاهده زمان ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403-1402 اینجا کلیک کنید.

ویدیوهای تحلیل آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پویش

یکی از بهترین ویژگی‌های آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، داشتن فیلم تحلیل تک تک سوالات هست، دانش‌آموزان پس از آزمون و اعلام نتایج میتونن از طریق وبسایت پویش به آدرس pooyeshbook.com ویدیوی تحلیل سوالات رو مشاهده کنن، تا در صورتی که در پاسخ به سوالی مشکل داشتن به طور کامل مشکلشون رو برطرف کنن.

ثبت نام در آزمون‌های پویش

برای ثبت نام در مراحل بعدی آزمون‌ها نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، کافیه اینجا کلیک کنین. هم چنین می‌تونین جزئیات نحوه ورود به آزمون و بودجه بندی رو هم از همین طریق دریافت کنین.

تحلیل دفترچه 1 و 2 آزمون تیزهوشان پنجم

2 دیدگاه برای “تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان پنجم 1402”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...