شروع ثبت‌نام هدایت تحصیلی پایه نهم 1401-1400

همانطور که میدانید هدایت تحصیلی پایه نهم یکی از مهم‌ترین موضوعات و تصمیمات دانش‌آموز در اولین انتخاب تحصیلی یعنی انتخاب رشته پایه نهم می‌باشد و به قدری با اهمیت است که تمامی دانش‌آموزان برای انتخاب در این مرحله نیاز به مشاوره و انتخاب مسیر درست یا همان هدایت تحصیلی پایه نهم دارند.

هدایت تحصیلی نهم

هدف اصلی نظام تعلیمی و تربیتی از شیوه نامه جدید هدایت تحصیلی و انتخاب رشته نهم رساندن دانش‌آموزان به سطحی از تمایزیافتگی است که خود به صورت کاملا آگاهانه و با توجه به استعدادها توانایی‌ها و رغبت‌های خویش و همچنین ظرفیت‌‌ها و محدودیت‌‌های محیطی، آزادانه انتخاب کنند و سپس تصمیم‌گیری نهایی کیفی خود را در تعامل سه جانبه میان خودشان خانواده و مشاور انجام دهند.

در سال‌های گذشته دانش آموزان برای انتخاب رشته و تکمیل فرم هدایت تحصیلی پایه نهم باید به سایت همگام مراجعه می‌کردند. براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده، هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه تحصیلی نهم در سال تحصیلی 1400 به صورت اینترنتی و از طریق سامانه پادا انجام می شود. دانش آموزان برای تکمیل فرم هدایت تحصیلی به سایت همگام مراجعه نکنند. در سال تحصلیی 1400 ، انتخاب رشته دانش‌آموزان در پادا، به نشانی pada.medu.ir انجام می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه