معرفی فلش کارت اسمارتیز توسط مسعود بیگدلی

جامع هوش اسمارتیز چیست؟

همه‌ی شما دانش‌اموز‌هایی که دارین برای آزمون تیزهوشان 1402-1401 آماده میشین می‌دونین که کتاب جامع هوش اسمارتیز یکی از مهم‌ترین منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم هست و بسیاری از قبولی‌های آزمون تیزهوشان سال قبل این منبع رو یکی از مهم‌ترین منبع آزمون معرفی کردن. مؤلف کتاب جامع هوش اسمارتیز استاد مسعود بیگدلی هستن.

استاد مسعود بیگدلی از مهم‌ترین چهره‌های آزمون تیزهوشان در ایرانه و بسیاری از سال‌ها طراح سؤالات آزمون تیزهوشان بودن و ابداعات و خلاقیت‌های بسیاری در طراحی سؤالات نو و جذاب تیزهوشانی داشتن. 

فلش کارت اسمارتیز چیست؟

جدیدترین محصول انتشارات پویش، چکیده‌ای از کتاب جامع هوش اسمارتیزه، 176 مبحث از 239 مبحث کتاب جامع هوش اسمارتیز تو این فلش‌کارت‌ها به صورت خلاصه آورده شده و نه تنها می‌تونه منبع مناسبی برای جمع‌بندی کتاب جامع هوش اسمارتیز باشه بلکه می‌تونه خودش به عنوان یه منبع جمع و جور اما کارا شما رو برای آزمون تیزهوشان 1403-1402 آماده کنه. 

الان فرصت خرید فلش کارت اسمارتیز هست یا نه؟

باید بهتون بگیم که اگر چه فلش کارت اسمارتیز منبع مناسبی برای جمع بندی آزمون تیزهوشانه ولی چون این محصول تو طرح پیش فروشه، فرصت مناسبی برای پیش دستی کردنه و همین اول کاری یه برد خوب برای شما تیزهوشانی‌ها به همراه داره. اگه این توضیحات شمار رو برای خرید این کتاب قانع نکرده، بهتون توصیه میکنم ویدیوی زیر رو حتما ببینید:

معرفی فلش کارت اسمارتیز با مسعود بیگدلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه