زمان ثبت نام، توزیع کارت و برگزاری آزمون

  1. دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون های ورودی از طریق سامانه ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.
  2. ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایه نهم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم از روز سه شنبه 1401/01/16 تا روز پنج شنبه 1401/01/25 از طریق سامانه ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام می‌شود.

توجه 1: تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد شد و مدارس محل تحصیل داوطلبان ملزم به ارائه رمز همگام به دانش آموزان می‌باشند.

توجه 2: دانش آموزان اتباع خارجی از کد اتباع استفاده نمایند.

3. کارت ورود به جلسه (شامل نام، نام خانوادگی و سایر مشخصلات فردی، عکس داوطلب، مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه)، پنج روز قبل از تاریخ برگزاری تا روز برگزاری آزمون از طریق سامانه ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

توجه: شرکت داوطلبان در جلسه‌ی ازمون بدون ارائه کارت ورود به جلسه، ممنوع است.

4. آزمون ورودی پایه نهم راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 1401/03/27 برگزار خواهد شد.

در صورت بروز مشکلات ناشی از همه گیری بیماری کرونا این تاریخ به صلاحدید ستاد ملی مبارزه با کرونا قابل تغییر خواهد بود.

محتوای آزمون ورودی هفتم:

  1. محتوای آزمون مشتمل بر دو دسته سؤالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی است. 50% امتیاز آزمون مربوط به سوالات استعداد تحلیلی و 50% آن مربوط به سوالات استعداد تحصیلی است. امتیاز آزمون، از طریق وزن دهی به نمره کل استعداد تحلیلی و تحصیلی به نسبت 50 به 50 محاسبه و به صورت یک عدد بین 100.000 و -33.3333 بیان می‌شود.
  2. منابع، تعداد و ضرایب سؤالات آزمون ورودی پایه دهم و مدت زمان پاسخ گویی به آنها به شرح جداول زیر است:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه