تحلیل سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

آزمون‌های پویش با قدرت برگشته، مرحله اول آزمون نمونه دولتی نهم پویش در تاریخ 1 اردیبهشت ماه 1402 برگزار شد و نتایج و کارنامه و نفرات برتر آزمون هم مشخص شد. فیلم آموزشی هم از همین حالا در دسترس شما قرار گرفته.

آزمون‌های شبیه ساز نمونه دولتی نهم به دهم پویش

آزمون های شبیه ساز نمونه دولتی پویش با طراحی سوالات به روز، داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم رو برای موفقیت در این آزمون آماده می‌کنه. همونطور که می‌دونین آزمون نمونه دولتی نهم شامل 100 سوال از کتاب‌های قرآن، پیام‌های آسمان، فارسی، عربی، مطالعات اجتماعی، زبان، علوم تجربی و ریاضیه.

انتشارات پویش در راستای ارتقای سطح آموزشی داوطلبان و همچنین تکمیل منابع ویژه آزمون نمونه دولتی نهم خود سعی کرده تا با طراحی جدیدترین سوالات این مقطع آمادگی حداکثری در داوطلبان ایجاد کند.

آزمون‌های شبیه ساز نمونه دولتی نهم پویش به صورت آنلاین در سایت pooyesh.quiz24.ir برگزار می‌شود. داوطلبان می‌توانند یک روز پس از آزمون نتیجه‌ را از طریق همان سایت دریافت و کارنامه خود را چاپ کنند. همچنین سوال و پاسخ آزمون پس از برگزاری در دسترسی داوطلبان قرار خواهد گرفت. اگه تا حالا سوال و پاسخ آزمون مرحله اول رو دریافت نکردین، اینجا کلیک کنین.

برای مشاهده زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اینجا کلیک کنید.

ویدیوهای تحلیل آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پویش

یکی از بهترین ویژگی‌های آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، داشتن فیلم تحلیل تک تک سوالات هست، دانش‌آموزان پس از آزمون و اعلام نتایج میتونن از طریق وبسایت پویش به آدرس pooyeshbook.com ویدیوی تحلیل سوالات رو مشاهده کنن، تا در صورتی که در پاسخ به سوالی مشکل داشتن به طور کامل مشکلشون رو برطرف کنن.

ثبت نام در آزمون‌های پویش

برای ثبت نام در مراحل بعدی آزمون‌ها نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، کافیه اینجا کلیک کنین. هم چنین می‌تونین جزئیات نحوه ورود به آزمون و بودجه بندی رو هم از همین طریق دریافت کنین.

تحلیل سوالات پیام‌های آسمان آزمون نمونه دولتی پویش 1402

تحلیل سوالات فارسی آزمون نمونه دولتی پویش 142

تحلیل سوالات عربی آزمون نمونه دولتی پویش 1402

تحلیل سوالات مطالعات اجتماعی آزمون نمونه دولتی پویش 1402

تحلیل سوالات زبان انگلیسی آزمون نمونه دولتی پویش 1402

تحلیل سوالات علوم تجربی آزمون نمونه دولتی پویش 1402

تحلیل سوالات ریاضی آزمون نمونه دولتی پویش 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه