کلاس‌های آموزشی تیزهوشان 1401-1400

ثبت نام در کلاس‌های همایش نوروزی تیزهوشان 1400

فرصت چندانی تا آزمون تیزهوشان نمانده است. بنابر اعلام قبلی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 20 خرداد ماه 1400 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 21 خرداد ماه 1400 برگزار خواهد شد.

راه‌های بسیاری برای آمادگی و قبولی در آزمون تیزهوشان 1401-1400 وجود دارد، از کتاب‌های کمک آموزشی گرفته تا کلاس‌های خصوصی و … .

یکی از بهترین‌ روش‌های آمادگی برای آزمون‌های تیزهوشان، شرکت در همایش‌های جمع‌بندی مباحث است. ویژگی بارز این همایش‌ها این است که اساتید هر درس، کلیدی‌ترین نکات هر مبحث را بیان می‌کنند و از این طریق می‌توانید با زیر و بم سؤالات هر مبحث آشنا شوید.

در این دوره‌ها اساتید با تکیه بر حل تست‌های پیچیده و تاکید بر نکات مهم آن تست، شما را برای این آزمون‌ مهم آماده می‌کنند.

در نوروز 1400 انتشارات پویش همایشی برگزار کرد که برترین اساتید تیزهوشان ششم و نهم در آن شرکت داشتند. حالا کلاس‌های برگزار شده در همایش نوروزی 1401-1400 قرار است به طور کامل در اختیار دانش‌آموزان قرار بگیرد.

در ادامه می‌توانید ویدئوهای مربوط به این همایش را ببینید:


تیزهوشان نهم به دهم


علوم تیزهوشان نهم استاد میرزاییفارسی تیزهوشان نهم استاد عیوقریاضی تیزهوشان نهم استاد طاری


تیزهوشان ششم به هفتم


هوش منطقی و حل مسئله ششم استاد دارابیهوش تصویری و سرعت و دقت تیزهوشان ششم استاد کنفچیانهوش تجسمی تیزهوشان ششم استاد نام‌آوریعلوم تیزهوشان ششم استاد حسینیبرای خرید ویدئوهای آموزشی این دوره و یا کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه