تحلیل آزمون نمونه دولتی نهم

تحلیل سوالات آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم – 10و 11 خرداد 1403

آزمون‌های پویش با قدرت برگشته، مرحله چهارم آزمون نمونه دولتی نهم پویش در تاریخ 10 و 11 خرداد ماه 1403 برگزار شد و نتایج و کارنامه و نفرات برتر آزمون هم مشخص شد. فیلم آموزشی هم از همین حالا در دسترس شما قرار گرفته.

آزمون‌های شبیه ساز نمونه دولتی نهم به دهم پویش

آزمون های شبیه ساز تیزهوشان و نمونه دولتی پویش با طراحی سوالات به روز، داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم رو برای موفقیت در این آزمون آماده می‌کنه. همونطور که می‌دونین آزمون نمونه دولتی نهم امسال تغییرات زیادی داشته و به خاطر ادغام با آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل 50 سوال استعداد تحلیلی و 10 سوال از کتاب‌های قرآن و پیام‌های آسمان، 15 سوال از فارسی، 10 سوال از عربی، 10 سوال از مطالعات اجتماعی، 15 سوال از علوم تجربی و 15 سوال از ریاضیه.

انتشارات پویش در راستای ارتقای سطح آموزشی داوطلبان و همچنین تکمیل منابع ویژه آزمون نمونه دولتی نهم خود سعی کرده تا با طراحی جدیدترین سوالات این مقطع آمادگی حداکثری در داوطلبان ایجاد کند.

آزمون‌های شبیه ساز تیزهوشان و نمونه دولتی نهم پویش به صورت آنلاین در سایت pooyesh.quiz24.ir برگزار می‌شود. داوطلبان می‌توانند یک روز پس از آزمون نتیجه‌ را از طریق همان سایت دریافت و کارنامه خود را چاپ کنند. همچنین سوال و پاسخ آزمون پس از برگزاری در دسترسی داوطلبان قرار خواهد گرفت. اگه تا حالا سوال و پاسخ آزمون مرحله سوم رو دریافت نکردین، اینجا کلیک کنین.

ویدیوهای تحلیل آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پویش

یکی از بهترین ویژگی‌های آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، داشتن فیلم تحلیل تک تک سوالات هست، دانش‌آموزان پس از آزمون و اعلام نتایج میتونن از طریق وبسایت پویش به آدرس pooyeshbook.com ویدیوی تحلیل سوالات رو مشاهده کنن، تا در صورتی که در پاسخ به سوالی مشکل داشتن به طور کامل مشکلشون رو برطرف کنن.

ثبت نام در آزمون‌های پویش

برای ثبت نام در مراحل بعدی آزمون‌ها نمونه دولتی و تیزهوشان پویش، کافیه اینجا کلیک کنین. هم چنین می‌تونین جزئیات نحوه ورود به آزمون و بودجه بندی رو هم از همین طریق دریافت کنین.

فیلم تحلیل سوالات قرآن و پیام های آسمانی

فیلم تحلیل سوالات مطالعات اجتماعی

فیلم تحلیل سوالات فارسی

فیلم تحلیل سوالات علوم

فیلم تحلیل سوالات ریاضی

فیلم تحلیل سوالات استعداد تحلیلی (دفترچه دوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...