تحلیل آزمون شبیه ساز تیزهوشان

 تحلیل سوالات آزمون تیزهوشان ششم 10 و 11 خرداد 1403

آزمون‌های پویش با قدرت برگشته، مرحله چهارم آزمون تیزهوشان ششم پویش در تاریخ 10 و 11 خرداد ماه 1403 برگزار شد و نتایج و کارنامه و نفرات برتر آزمون هم مشخص شد. فیلم آموزشی هم از همین حالا در دسترس شما قرار گرفته.

آزمون‌های شبیه سازتیزهوشان ششم به هفتم پویش

آزمون های شبیه ساز تیزهوشان پویش با طراحی سوالات به روز، داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم رو برای موفقیت در این آزمون آماده می‌کنه.

همونطور که می‌دونین آزمونها امسال تغییرات زیادی داشته و به خاطر ادغام با آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل 60 سوال استعداد تحلیلی و 60 سوال سرعت و دقت می باشد.

انتشارات پویش در راستای ارتقای سطح آموزشی داوطلبان و همچنین تکمیل منابع ویژه آزمون نمونه دولتی نهم خود سعی کرده تا با طراحی جدیدترین سوالات این مقطع آمادگی حداکثری در داوطلبان ایجاد کند.

آزمون‌های شبیه ساز تیزهوشان ششم پویش به صورت آنلاین در سایت pooyesh.quiz24.ir برگزار می‌شود. داوطلبان می‌توانند یک روز پس از آزمون نتیجه‌ را از طریق همان سایت دریافت و کارنامه خود را چاپ کنند. همچنین سوال و پاسخ آزمون پس از برگزاری در دسترسی داوطلبان قرار خواهد گرفت. اگه تا حالا سوال و پاسخ آزمون مرحله سوم رو دریافت نکردین، اینجا کلیک کنین.

ویدیوهای تحلیل آزمون تیزهوشان پویش

یکی از بهترین ویژگی‌های آزمون‌های تیزهوشان پویش، داشتن فیلم تحلیل تک تک سوالات هست، دانش‌آموزان پس از آزمون و اعلام نتایج میتونن از طریق وبسایت پویش به آدرس pooyeshbook.com ویدیوی تحلیل سوالات رو مشاهده کنن، تا در صورتی که در پاسخ به سوالی مشکل داشتن به طور کامل مشکلشون رو برطرف کنن.

ثبت نام در آزمون‌های پویش

برای ثبت نام در مراحل بعدی آزمون‌های تیزهوشان پویش، کافیه اینجا کلیک کنین. هم چنین می‌تونین جزئیات نحوه ورود به آزمون و بودجه بندی رو هم از همین طریق دریافت کنین.

تحلیل سوالات دفترچه اول

تحلیل سوالات دفترچه دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...