کاربرگ متوسطه – خرید کاربرگ ریاضی علوم فارسی عربی

کاربرگ متوسطه انتشارات پویش یکی از برترین و پرطرفدارترین مجموعه کاربرگ های موجود در بازار است. کاربرگ ها با اهداف متنوعی طراحی می شوند. هدف از تهیه این ابزارهای آموزشی، مرور مطالب ارائه شده در فصول مختلف کتاب، ایجاد برنامه ریزی و هدف گذاری کوتاه مدت و بلندمدت (به صورت هفتگی، ماهانه یا نیمسال) است. به این ترتیب سنجش مداوم و مستمر اتفاق می افتد و بسیاری از اهداف تعیین شده برای یادگیری مفاهیم درسی، محقق می‌شود. با استفاده از کاربرگ‌ها دانش‌‌آموزان از بلاتکلیفی و سردرگمی رها می‌شوند و با ذوق و انگیزه بیشتری مطالب درسی را دنبال می‌کنند. استفاده کننده‌ی اصلی کاربرگ‌ها مدارس و دبیران هستند. و با کمک آن‌ها می‌توانند به شکل موثرتری جمع‌بندی درس‌ها، مرور و تثبیت مفاهیم و ارزشیابی دانش‌آموزان را انجام دهند.

خرید کاربرگ متوسطه پویش، قیمت کاربرگ متوسطه، کاربرگ مقطع متوسطه، کاربرگ ریاضی، کاربرگ علوم، کاربرگ انگلیسی، کاربرگ عربی

انتشارات پویش با عرضه‌ی انواع کاربرگ ابتدایی و متوسطه توانسته گامی موثر در بهبود فرایند آموزش بردارد. اکثر کاربرگ‌های مقطع ابتدایی به صورت آنلاین قابل تهیه است. برای خرید کاربرگ متوسطه باید به صورت تلفنی سفارش دهید. برای این منظور می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید. تا همکاران ما در انتشارات پویش ضمن ارائه‌ی توضیحات تکمیلی شما را درثبت سفارش راهنمایی کنند:

تلفن ثبت سفارش کاربرگ دبیرستان: 02166960000

کاربرگ متوسطه چگونه به پیشرفت تحصیلی کمک می‌کند؟

کاربرگ متوسطه یک برگه امتحانی ساده یا مجموعه سوالات و آزمون‌ها نیست. بلکه این کاربرگ‌ها بر اساس یک برنامه جامع و هدفمند و بر اساس مواد و محتوای درسی تهیه می‌شود. لذا اهداف شکل‌دهنده‌ی این ابزارهای آموزشی خود متاسی از یک هدف کلان و برنامه‌ریزی شده است. تا استمرار در یادگیری و آموزش گام به گام محقق شود. به طور کلی می‌توان گفت کاربرگ‌های دوره‌ی متوسطه می‌تواند به روش‌های زیر به پیشرفت تحصیلی دانشجویان کمک کند:

 • طرح پرسش‌های هم راستا با اهداف آموزشی مدرسه و در نظر گرفتن محتوا و تمارین کتب درسی
 • یادگیری بهتر و عمیق‌تر سرفصل‌ها و مفاهیم کتاب درسی در قالب ارزشیابی‌های هفتگی ماهانه و نیسمال
 • بودجه‌بندی‌ کتاب بر مبنای تغییرات جدید و متناسب با تقویم آموزش و پرورش
 • داشتن تناسب میان محتوای درسی و سطح دانش‌آموزان از نظر کمی و کیفی
 • پرهیز از سوالات پرتعداد و غیرهدفمند و استفاده از سوالات چالشی و متنوع و در عین حال کم تعداد

نحوه بودجه بندی سوالات

به طور کلی بودجه بندی سوالات در کاربرگ متوسطه به عوامل متعددی بستگی دارد. در واقع، بودجه بندی سوالات و سرفصل دروس در کاربرگ متوسطه به گونه ای است که دانش آموزان را در یادگیری مفاهیم درسی و آمادگی برای امتحانات یاری کند. از این رو مهمترین عوامل تأثیرگذار بر بودجه بندی کاربرگها عبارتند از:

 • درس
 • انتشارات
 • پایه تحصیلی
 • نوع تدریس معلم و نحوه استفاده از کاربرگ

درس: تمرکز اصلی نوع سوالات و بودجه بندی در دروس مختلف متفاوت است. مثلاً : در دروس ریاضی و علوم، تمرکز بیشتر بر روی حل مسائل و تمرینات است. سوالات کاربرگ ها نیز به گونه ای طراحی می شوند که دانش آموزان را در حل مسائل و تسلط بر مفاهیم درسی یاری کنند.
در دروس فارسی، عربی و زبان انگلیسی، تمرکز بیشتر بر روی درک مطلب، قواعد و نگارش است. سوالات کاربرگ های متوسطه نیز به گونه ای طراحی می شوند که دانش آموزان را در یادگیری قواعد و نگارش و همچنین درک مطلب متون مختلف یاری کنند.

انتشارات: انتشارات مختلف، کاربرگ های متفاوتی را با بودجه بندی های مختلف به بازار ارائه می دهند. برخی از انتشارات، کاربرگ های خود را بر اساس بودجه بندی کتاب درسی ارائه می دهند. در حالی که برخی دیگر از انتشارات، بودجه بندی خاص خود را دارند. و بسته به شیوه تدریس، نوع ارزیابی ها و تمرینات هفتگی، روزانه یا ماهانه، نوع کاربرگ ها و بودجه بندی آن ها را تنظیم می کنند.

معلم و پایه تحصیلی: به هنگام خرید کاربرگ حتماً شیوه معلم و پایه تحصیلی، روند پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و شیوه ارزیابی معلم را حتماً لحاظ کنید. برخی از آموزشگاه ها بدون هماهنگی معلم اقدام به تهیه و خرید کاربرگ متوسطه می کنند و لذا کاربرگ ها بازدهی مورد نظر را ندارند.

ویژگی‌های اصلی کاربرگ متوسطه

کاربرگ متوسطه فارغ از این که برای کدام درس یا کدام پایه تحصیلی تهیه شده باشد، باید دارای چند ویژگی بارز باشد. وجود همه این ویژگی‌ها در یک کاربرگ باعث می‌شود تا خیال معلمان و دبیران از امتحانات، ارزشیابی‌ها و حتی بودجه‌بندی درس و روند آموزش نیز راحت شود. البته باید در نظر داشت که نحوه‌ی برنامه‌ریزی و مدیریت کلاس و آموزش سرفصل دروس نیز باید با کاربرگ‌ها هماهنگی داشته باشد. تا ارزشیابی‌های معلم اثربخش‌تر شود.

بهترین کاربرگ متوسطه، خرید کاربرگ متوسطه پویش، قیمت کاربرگ متوسطه، کاربرگ مقطع متوسطه، کاربرگ ریاضی، کاربرگ علوم، کاربرگ انگلیسی، کاربرگ عربی

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک کاربرگ خوب عبارتند از:

 • امکان ارزیابی و ارزشیابی ماهانه کلیه دروس
 • پوشش دادن همه مطالب درسی و تبیین نکات کلیدی و مهم
 • انطباق با نیازها و برنامه‌های دانش آموزان نسل امروز
 • کمک به مرور و تثبیت هر چه بهتر مفاهیم درسی و محتوای آموزشی
 • داشتن تنوع در سوالات از نظر سادگی و دشواری و همچنین طیف متنوع سوالات
 • امکان استفاده آسان و سریع و متناسب با اهداف کوتاه مدت و بلندمدت آموزشی
 • بودجه‌بندی کردن سوالات و محتوای مربوطه به تفکیک دروس و سرفصل‌های کتاب درسی
 • در نظر گرفتن آزمون‌های جامع برای نیسمال اول و دوم
 • داشتن تاییدیه از آموزش و پرورش
 • کمک به موفقیت در آزمون‌ها و امتحانات مدارس و امتحان نهایی
 • ویژه مدارس و معلمان

فواید استفاده از کاربرگ متوسطه

استفاده از کاربرگ متوسطه به بهبود سطح یادگیری دانش آموزان و تسلط آنها بر مباحث درسی کمک می کند. و به معلمان نیز کمک می کند تا بتوانند با برنامه ریزی و بودجه بندی زمانی مناسبتری کلاس را مدیریت کرده، تکالیف تعریف کنند و امتحان بگیرند. برخی از فواید اساسی استفاده از کاربرگ ها عبارتند از

 • تسریع امر یادگیری
 • ایجاد شوق به اندیشیدن
 • افزایش انگیزه برای یادگیری
 • تقویت توانایی حل مسئله
 • دسترسی به سوالات استاندارد
 • دسترسی به طیف متنوع سوالات
 • افزایش اعتماد به نفس
 • تثبیت یادگیری
 • امکان ارزشیابی مستمر

تسریع امر یادگیری

استفاده نظام مند و مستمر از کاربرگ متوسطه باعث می شود تا دانش آموزان برای حل سوالات با نظم و برنامه بیشتری عمل کنند. نظم و برنامه باعث می شود، مداومت در یادگیری اتفاق بیفتد. از سوی دیگر سوالات طبقه بندی شده کاربرگ ها و سطح بندی درجه سختی آن ها باعث میشود تا دانش آموزان پله پله با سوالات سخت تر رو به رو شده و با یادگیری هر سطح، باسرعت بیشتری نسبت به حل انواع سوالات مسلط شوند.

ایجاد شوق به اندیشیدن

مواجه شدن با انواع سوالات، باعث می شود تا همه دانش آموزان، خصوصاً دانش آموزان کنجکاو و عاشق یادگیری، به سر شوق بیایند و خود را برای حل سوالات سخت تر و چالش برانگیزتر به چالش بکشند. بدین ترتیب مجبور میشوند برای سوالات سخت تر، از قدرت اندیشه و تفکر خود بیشتر استفاده کنند و از این جهت هوش و شوق آن ها به یادگیری افزایش یابد.

افزایش انگیزه و اعتماد به نفس

به دلیل سطح بندی سوالات و نمونه سوالات طراحی شده در کاربرگ متوسطه، فرایند مواجه شدن با سوالات سخت هم تدریجی و هوشمندانه است. به این ترتیب دانش آموزان به تدریج با سوالات سخت تر مواجه می شود. حل کردن هر سوال، انگیزه مضاعفی برای حل سوالات بعدی ایجاد می کند و از ایجاد سرخوردگی ناشی از ناتوانی در حل سوالات، جلوگیری می کند. به این ترتیب اعتماد به نفس دانش آموزان نیز بیشتر شده و با جسارت و قدرت بیشتری به سراغ سوالات می روند.

دسترسی به طیف متنوع سوالات

یکی از ضعف های کتاب درسی، تنوع پایین سوالات آن است. استفاده از کاربرگ متوسطه این فایده را دارد که دانش آموزان را با طیف بسیار متنوعی از سوالات سطح بندی شده آشنا کرده و به آن ها کمک می کند تا با راهکارهای حل انواع سوالات آشنا شوند. بدین ترتیب به هنگام تمرین و مطالعه با چالش های غیرمنتظره سوالات مواجه می شوند و پیشاپیش خود را برای مواجه شدن با این سوالات در سر امتحان آماده می کنند.

امکان ارزشیابی مستمر

با خرید کاربرگ متوسطه، دسترسی به طیف بسیار متنوع و هدفمند از سوالات فراهم می شود. لذا معلم دغدغه حل سوالات استاندارد را نخواهد داشت و نیاز نیست برای حل نمونه سوالات مربوط به تکالیف و امتحانات زمان خود را بیهوده صرف کند. به این ترتیب می تواند با برنامه ریزی و هدفمندی بیشتری، تکالیف را تعیین کرده و متناسب با آن ها از دانش آموزان امتحان گرفته و آنها را ارزیابی و ارزشیابی کند.

انواع کاربرگ‌ها از نظر محتوا و اهداف آموزشی

همان طور که گفته شد، کاربرگ متوسطه انواع مختلفی دارد. و متناسب با اهداف کوتاه‌مدت، میان مدت و بلند‌مدت و همچنین نحوه‌ی ارزشیابی دانش‌آموزان می‌توان متفاوت باشد. انتشارات پویش با هدف بهبود کیفیت آموزش و ارزشیابی کاربرگ‌های متنوع و گوناگونی را تهیه کرده است که اهم آن‌ها عبارتند از:

 • ارزشیابی مستمر ماهانه
 • کاربرگ عربی
 • پیک آدینه
 • کاربرگ فارسی
 • آدینه بوک
 • کاربرگ ریاضی
 • ۷شنبه
 • کاربرگ علوم
کاربرگ متوسطه، خرید کاربرگ متوسطه، بهترین کاربرگ متوسطه، کاربرگ متوسطه ریاضی، کاربرگ متوسطه علوم، سفارش کاربرگ متوسطه پویش، کاربرگ پویش

برخی از کاربرگ‌های ارائه شده در بالا از جمله «ارزشیابی مستمر ماهانه»، «پیک آدینه» «هفت شنبه» «آدینه بوک» و «سنجاب» مربوط به مقطع ابتدایی می‌باشد. در ادامه کاربرگ‌های مربوط به مقطع دبیرستان تشریح شده است.

کاربرگ متوسطه عربی

کاربرگ عربی پویش برای درس عربی و متناسب با محتوای کتاب درسی عربی تهیه شده است. این ابزار کمک آموزشی به صورت هفتگی منتشر می‌شود و مدارس و دبیران می‌توانند به صورت هفتگی و بر اساس زمان‌بندی و بودجه‌بندی کلاس درس خود، اقدام به خرید این کاربرگ کنند. کاربرگ متوسطه عربی شامل سوالات جدید و تالیفی درس عربی است. و دانش آموزان و معلمان با تهیه آن می‌توانند تجربه درسی و تحصیلی بهتری خود را ارتقا دهند.

کاربرگ عربی، خرید کاربرگ عربی، قیمت کاربرگ عربی، بهترین کاربرگ عربی، سفارش کاربرگ عربی، سوال امتحانی متوسطه

کاربرگ عربی بر اساس بودجه‌بندی هفتگی قابل خریداری است. این مجموعه به صورت فیزیکی و فایل پی دی اف قابل تهیه است. شما با خرید کاربرگ متوسطه عربی می‌توانید ضمن تهیه کاربرگ فیزیکی پاسخنامه و تمرین‌های بیشتر، از فایل پی دی اف نیز استفاده کنید. اضافه شدن خدمات جدید در کنار کاربرگ تهیه شده، قیمت محصولات پویش را مقرون به صرفه‌تر نیز می‌نماید. برای خرید این ابزار آموزشی با شماره‌های ذکر شده در بالا تماس بگیرید و هماهنگی‌های بیشتر را مسئول فروش انتشارات پویش انجام دهید.

کاربرگ ریاضی دبیرستان

کاربرگ ریاضی یکی دیگر از انواع کاربرگ متوسطه است. این ابزار آموزشی برای دانش‌آموزان پایه متوسطه (از پایه هفتم تا نهم) آماده شده است. شما با خرید کاربرگ ریاضی پویش می‌توانید ضمن تهیه‌ی نمونه سوالات متنوع، از تمرین‌های هفتگی و اضافه‌تر این درس نیز استفاده کنید. مثلاً با خرید کاربرگ متوسطه ریاضی هفته ششم، بر اساس بودجه‌بندی انجام شده، مجموعه‌ای از سوالات و آزمون‌های هفته‌ی ششم را دریافت خواهید کرد. با خرید کاربرگ یک هفته سوالات و پاسخ‌برگ‌های مربوط به آن سوالات را به صورت فیزیکی + فایل پی دی اف دریافت می‌کنید.

خرید کاربرگ متوسطه، کاربرگ متوسطه، قیمت کاربرگ متوسطه، کاربرگ ریاضی، کاربرگ فارسی متوسطه، کاربرگ علوم متوسطه، کاربرگ عربی، کاربرگ پویش

ضمن این که در کنار این کاربرگ‌ها، برای انجام تمرین‌های بیشتر و تسلط بر انواع بیشتری از سوالات فایلی تحت عنوان «تمرینات بیشتر» در اختیار شما قرار می‌گیرد. در این فایل سوالات متنوع‌تری نیز مطرح شده است. تا دانش آموز بتواند برای یک سرفصل درسی با سوالات بیشتری آشنا شود. و با پاسخگویی به این سوالات تسلطش را بر روی آن مبحث افزایش دهد.

کاربرگ ریاضی، بودجه بندی درس ریاضی، خرید نمونه سوال ریاضی

کاربرگ علوم

کاربرگ علوم متوسطه نیز یکی دیگر از انواع کاربرگ متوسطه است. با خرید این کاربرگ که برای درس علوم پایه‌های هفتم تا نهم تهیه شده است، معلمان و مدارس می‌توانند، دانش‌آموزان را با سوالات متنوع و امتحانات بیشتر به چالش بکشند. در کاربرگ علوم سوالات متنوع با درجه سختی‌های متفاوتی طراحی شده است. تا معلمان بتوانند دانش‌آموزان را با طیف متنوعی از سوالات درگیر کنند. آشنایی با انواع سوالات و اشاره به موضوعات و مفاهیم مهم کتاب درسی علوم، به دانش آموز کمک می‌کند تا در امتحان علوم با تسلط بیشتری شرکت کند.

کاربرگ علوم، بهترین کاربرگ علوم، قیمت کاربرگ علوم، سفارش کاربرگ علوم، نمونه سوال امتحانی، نمونه سوال امتحانی متوسطه، سوالات پایه متوسطه

کاربرگ علوم شامل مجموعه‌ای سوالات، پاسخ‌برگ و تمرینات بیشتر است. که شما صرفاً هزینه‌ی خرید سوالات را می‌دهید و سایر بخش‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با خرید کاربرگ متوسطه علوم، نسخه‌ی فیزیکی و الکترونیکی سوالات، پاسخ‌ها و تمرینات بیشتر در اختیار شما قرار می‌دهید. لذا خرید این ابزار آموزشی بسیار مقرون به صرفه است. و با هزینه‌ی پایینی می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

شیوه های مختلف ارزشیابی در کاربرگ متوسطه

در کاربرگ متوسطه به شیوه های مختلفی ارزشیابی انجام می شود. هریک از این شیوه ها بسته به اهداف آموزشی، پایه تحصیلی، اهداف درس و نوع درس با هم تفاوت‌هایی دارند. در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

سوالات و ارزشیابی های تشریحی

ارزشیابی تشریحی به این صورت است که دانش آموز باید به سوالات تشریحی در انتهای هر فصل پاسخ دهد. خلاصه‌ای از درس ارائه دهد یا از یک فعالیت علمی گزارشی تهیه کند. کارکردهای اصلی این شیوه ارزشیابی در کاربرگ متوسطه عبارتند از:

 • در این شیوه، از دانش آموز خواسته می شود تا به سوالات به صورت کامل و با توضیحات کافی پاسخ دهد.
 • این شیوه ارزشیابی، تفکر عمیق و خلاقیت دانش آموز را مورد سنجش قرار می دهد.

ارزشیابی‌های تستی و چهارگزینه‌ای

ارزشیابی تستی یا چهار گزینه‌ای انواع مختلفی دارد. بخش عمده‌ای از این آزمون‌ها به صورت آزمون های تستی در انتهای هر فصل آمده است. علاوه بر این معلم می‌تواند از آزمون های آنلاین یا آزمون های شبیه سازی شده نیز استفاده کند. به کارگیری این شیوه‌ی ارزشیابی در کاربرگ‌ها کارکردهای زیر را دارد:

 • در این شیوه، از دانش آموز خواسته می شود تا به سوالات به صورت گزینه ای پاسخ دهد.
 • این شیوه ارزشیابی، سرعت عمل و دقت دانش آموز را مورد سنجش قرار می دهد.

ارزشیابی عملکردی

ارزشیابی عملکردی در قالب انجام آزمایش های علمی، اجرای یک پروژه یا ارائه یک گزارش شفاهی انجام می‌گیرد.

 • در این شیوه، از دانش آموز خواسته می شود تا یک فعالیت عملی را انجام دهد.
 • این شیوه ارزشیابی، مهارت های عملی و کاربردی دانش آموز را مورد سنجش قرار می دهد.

ارزشیابی خودارزیابی

در ارزشیابی خودارزیابی از دانش آموز خوسته می‌شود به سوالات خودارزیابی مطرح شده در انتهای هر درس پاسخ دهد، چک لیست های خودارزیابی را تکمیل نماید و در مورد نقاط قوت و ضعف خود توضیح دهد.

 • در این شیوه، از دانش آموز خواسته می شود تا عملکرد خود را در انجام فعالیت ها و یا پاسخ به سوالات ارزیابی کند.
 • این شیوه ارزشیابی، به دانش آموز کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کند و در جهت بهبود آنها تلاش کند.

ارزشیابی همتا ارزیابی

در برخی از کاربرگ های پایه متوسطه ارزشیابی به صورت همتا ارزیابی صورت می‌گیرد. در این نوع از کاربرگ‌ها ارزیابی عملکرد همکلاسی ها در انجام فعالیت های گروهی توسط همکلاسان انجام می‌شود، ایشان در مورد موضوعات درسی به بحث و گفتگو می‌پردازند و به همدیگر بازخورد می‌دهند

 • در این شیوه، دانش آموزان عملکرد یکدیگر را ارزیابی می کنند.
 • این شیوه ارزشیابی، به دانش آموزان کمک می کند تا از یکدیگر یاد بگیرند و مهارت های نقد و بررسی خود را تقویت کنند.

نکاتی برای انتخاب کاربرگ مناسب

برای انتخاب کاربرگ مناسب حتماً به موارد زیر نیز توجه نمایید.

 • به مقطع تحصیلی و درس مورد نظر خود توجه کنید.
 • بودجه بندی سوالات و سرفصل دروس در کاربرگ را بررسی کنید.
 • نظرات سایر دانش آموزان و معلمان را در مورد کاربرگ های مختلف بخوانید.
 • کاربرگی را انتخاب کنید که با نیازها و سطح شما مطابقت داشته باشد.

نکته مهم به هنگام استفاده از انواع کاربرگ متوسطه پویش

به هنگام استفاده از انواع کاربرگ متوسطه پویش به چند نکته‌ی مهم توجه نمایید. برای استفاده درست و صحیح از کاربرگ و آشنایی با روند پیشبرد کلاس باید خود را با برنامه‌ریزی در نظر گرفته شده هماهنگ کنید. هماهنگ شدن با بودجه‌بندی و سرفصل‌های تعیین شده توسط گروه مولفان پویش به شما کمک می‌کند تا بیشترین بهره را از کاربرگ‌های درس‌های مختلف ببرید. برای این منظور توصیه می‌کنیم ابتدا فیلم‌های مربوط به «آموزش کاربرگ» هر درس و رشته را به طور کامل و دقیق مشاهده کنید.

خرید کاربرگ متوسطه، سفارش کاربرگ، قیمت کاربرگ متوسطه

در مرحله‌ی بعد باید توجه داشته باشید که کاربرگ‌های متوسطه شامل سه بخش می‌شود. بخش اول سوالات و پرسش‌ها هستند که بخش اصلی و کلیدی کاربرگ را تشکیل می‌دهند. بخش دوم به پاسخبرگ مربوط می‌شود که در آن پاسخ پرسش‌ها ارائه شده است. پاسخبرگ‌ها و کاربرگ سوالات را می‌توانید به صورت فایل پی دی اف و نسخه‌ی فیزیک دریافت نمایید. در کنار پاسخبرگ و سوالات، فایل دیگری نیز به شما تقدیم می‌شود که «تمرین‌های بیشتر» نام دارد. در این فایل مجموعه‌ای از سوالات متنوع‌تر و بیشتر نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید دانش‌آموزان را با چالش‌های جدیدتری روبه‌رو کنید.

نحوه ثبت سفارش و خرید کاربرگ متوسطه

برای خرید کاربرگ متوسطه پویش شما ابتدا باید بررسی کنید که آیا کاربرگ‌های مورد نظر، در سایت موجود است یا نه. در حال حاضر انتشارات پویش برای درس‌های علوم، ریاضی، فارسی و عربی اقدام به تهیه‌ی کاربرگ کرده است. توجه داشته باشید که صرف خرید کاربرگ متوسطه تضمینی در بهبود کیفیت آموزشی نیست. بلکه دبیران و مدارس نیز باید خود را بودجه‌بندی دروس هماهنگ کنند. ضمن توجه به جمیع این موارد می‌توانید اقدام به خرید انواع کاربرگ پویش نمایید.

برای خرید کاربرگ‌های مقطع متوسطه‌ی پویش با شماره 02166960000 تماس بگیرید.

پس از ثبت سفارش همکاران ما در بخش فروش انتشارات پویش، بر اساس تعداد و نوع کاربرگ‌های سفارش داده شده، هزینه را دریافت و مابقی اقدامات لازم برای ارسال محصول را انجام خواهند داد.

سوالات متداول به هنگام خرید کاربرگ متوسطه

سوال: کاربرگ متوسطه چه تفاوتی با کتاب درسی دارد؟

پاسخ: کاربرگ ها، مجموعه ای از سوالات و تمرینات هستند که به دانش آموزان در یادگیری مفاهیم درسی و آمادگی برای امتحانات کمک می کنند. کتاب درسی، منبع اصلی آموزشی است که شامل مفاهیم و توضیحات درسی می باشد.

سوال: کاربرگ برای چه دانش آموزانی مناسب است؟

پاسخ: کاربرگ برای همه دانش آموزان، اعم از دانش آموزان قوی و چه دانش آموزان ضعیف، مناسب است. دانش آموزان قوی می توانند با استفاده از کاربرگ، یادگیری خود را تثبیت کنند. دانش آموزان ضعیف نیز می توانند از کاربرگ برای شناخت نقاط ضعف و قوت خود و جبران ضعف های خود استفاده نمایند.

سوال: چگونه می توان کاربرگ مناسب را انتخاب کرد؟ در انتخاب و خرید کاربرگ باید به چه فاکتورهایی توجه داشت؟

پاسخ: برای انتخاب کاربرگ مناسب، باید به موارد زیر توجه کرد:

 • مقطع تحصیلی
 • درس
 • سطح دشواری
 • شیوه های ارزشیابی
 • قیمت
 • نظرات سایر دانش آموزان و معلمان

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...