تیزهوشانی شو

این روزها ورود به مدارس تیزهوشان یا استعدادهای درخشان (شما می‎‌تونید تو خونه سمپاد صداش کنید) هدف خیلی‎ هاست. خیلی ‎ها یعنی تقریباً همه! و این همه خب حق دارن. کادر آموزشی قوی، استادهای فوق ‎العاده، پروژه های خاص و کلی امتیاز دیگه باعث میشه که برای قبولی توی این مدارس سر و دست بشکنن. کی بدش میاد از استعدادهای برتر باشه، با استادهای برتر درس بخونه، توی دانشگاه ‎های برتر قبول بشه و بعدها هم توی رشته و شغل خودش از برترین‎ ها باشه؟!

حالا این که فارغ‎ التحصیل شدن از مدارس سمپاد برای ادامه تحصیل توی کشورهای خفن هم امتیاز محسوب میشه و %77 از نفرات برتر کنکور سال 1400-1399 هم از همین مدارس فارغ‎ التحصیل شده بودند، بماند. همونطور که از اسم این مدارس معلومه (استعدادهای درخشان)، موقعیتی هستند تا استعدادهای درخشان و برتر رو جذب کنن و درخشان‎ تر تحویل بدن.

خب …. حالا چی کار کنیم؟!

زمان محدوده … خیلی محدود! فقط 2 ماه تا آزمون بزرگ مونده اما هنوز دیر نیست. اصلاً از قدیم و ندیم گفتن که ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه ‎ست.

باید دنبال 1 فرصت سبز بود و چه فرصتی سبزتر از عید!

مدارس که تعطیل هستن … کرونا هم که امسال اومده برای نجات ما! چون نه قراره مهمونی بریم و نه سفر. (البته اگر می‎ خواین با رعایت کامل پروتکل ‎ها برید، ما هفته‎ ی اول رو به شما می‎ بخشیم خلاصه که ابر و باد و مه و خورشید و فلک + پویش درکارند تا تو تیزهوشان قبول بشی.

اما چجوری؟!

طبیعتاً برای قبولی به جز فرصت سبز به چیزهای دیگه ‎ای هم نیاز داری. مثلاً می‎دونی خوندن که هیچی، حتی خوردن کتاب ‎های درسی هم کافی نیست! چون خیلی از سؤال‎ ها مربوط به حوزه هایی مثل هوش کلامی، هوش سرعتی، استعداد تحلیلی و … هستن.

از طرفی نه فرصتی برای برنامه ‎ریزی‎ های طولانی هست و نه اصراری! چون بهترین برنامه‎ ها، برنامه ‎های هفتگی هستن که خسته‎ کننده ‎ان و نه دور و دراز!

خلاصه کلام! تو الان 1 فرصت سبز نیاز داری، به آموزش ‎های قوی، تکنیک‎ های تست‎ استادهای فوق‎ العاده، راه‎ های افزایش سرعت و دقت و جزوه‎ های درست و حسابی.

ما کار رو براتون آسووووون کردیم.

برنامه پویش برای تو، یک فرصت سبز 6 روزه‎ست که توی اون هر چیزی رو که نیاز داری در اختیارت قرار میده …

 • یک جمع‎ بندی کامل از مهم‎ترین‎ ها

(از ریاضی و علوم و فارسی بگیر تا هوش کلامی و غیرکلامی) با بهترین‎ استادهای ایران که خودشون از طراح ‎های برتر کمک آموزشی هستن. مؤلف نشرهای خوبی مثل پویش، مبتکران، خیلی سبز و … .

 • بعد از این دوره ی 36 ساعته تا روز آزمون اصلی که با 5 آزمون مشابه هم همراه است مطمئن می شیم آماده‎ ی آماده ‎ای.
 • هر جزوه ‎ای که لازم داشته باشی در اختیارته و بهترین کتاب‎ های مکمل هم بهت معرفی میشه.
 • درمورد از دست دادن کلاس‎ها هم خیالت تخت! چون تا چند روز بعد هم بهشون دسترسی داری.

اصلاً همایش نیست که … باقلواست … هلو برو تو گلو!

هیچ چیز نمی‎تونه سد راه تو و رویاهات باشه.

برای ورود به سامانه یادگیری ثمین پویش هوش کلیک کنید

 1. دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون های ورودی از طریق سامانه ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir  در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
 2. ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایۀ هفتم و آزمون ورودی تکمیلی ظرفیت پایۀ دهم از روز چهارشنبه 1400/01/11 تا روز چهارشنبه 1400/01/25 از طریق سامانۀ ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام می‎ شود. زمان ثبت نام به مدت 15 روز تعیین شده و قابل تمدید نخواهد بود.
 3. آزمون ورودی پایۀ هفتم، رأس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 1400/03/30 و آزمون تکمیل ظرفیت پایۀ دهم، راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 1400/03/21 برگزار می شود. در صورت بروز مشکلات ناشی از همه گیری بیماری کرونا این تاریخ به صلاحدید ستاد ملی مبارزه با کرونا قابل تغییر خواهد بود.
 1. داشتن تابعیت ایرانی
 2. اشتغال به تحصیل در پایۀ ششم ابتدایی در سال تحصیلی 1400-1399، کسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس نوبت دوم پایۀ پنجم ابتدایی در سال تحصیلی 99-1398 و کسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس در نوبت اول پایۀ ششم در سال تحصیلی 1400-1399 جهت ثبت نام آزمون ورودی پایۀ هفتم. چنان چه داوطلبی در مجموع دو نوبت ارزشیابی مذکور، حداکثر در یک عنوان درسی، مقیاس «خوب» را کسب نموده باشد، ثبت نام وی بلامانع است.
 3. اشتغال به تحصیل در پایۀ نهم در سال تحصیلی 1400-1399 و داشتن حداقل معدل کل سالانۀ 19 در پایۀ هشتم خرداد ماه سال تحصیلی 1399-1398 جهت ثبت نام آزمون ورودی پایۀ دهم.
 4. دانش آموزان پایۀ نهم مدارس استعدادهای درخشان، مطابق مادۀ 15 مصوبه شانزدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش مورخ 1397/07/04 می توانند بدون شرکت در آزمون، در پایۀ دهم این مدارس ثبت نام کرده و ادامه تحصیل دهد. لازم به ذکر است دانش آموزان پایۀ نهم سمپاد (از جمله آن گروه از دانش آموزان که در ارزشیابی نوبت دوم و یا شهریور ماه سال تحصیلی 1400-1399 شرایط ادامه تحصیل را احراز نمی کنند) امکان شرکت در آزمون را ندارند.

سؤالات آزمون به شیوۀ چهار گزینه‎ ای به منظور سنجش «هوش» استعداد و خلاقیت دانش آموزان توسط متخصصان و کارشناسان این حوزه طراحی می شود. در هر یک از سؤالات، فقط یکی از گزینه ها که در مقایسه با سایر گزینه ها انتخاب مناسب تری است به عنوان پاسخ صحیح در نظر گرفته می شود.

محتوای آزمون مشتمل بر دو دسته سؤالات «استعداد تحلیلی» و «استعداد تحصیلی» است. 50 درصد امتیاز آزمون مربوط به سؤالات «استعداد تحلیلی» و 50 درصد آن مربوط به سؤالات «استعداد تحصیلی» است. امتیاز آزمون از طریق وزن دهی به نمرۀ کل استعداد تحلیلی و تحصیلی به نسبت 50% و 50% محاسبه و بیان می شود.

0216696000

در صورت نیاز به مشاوره ی بیشتر جهت ثبت نام در همایش کلیک کنید و بعد از تکمیل فرم ثبت نام مشاورهای ما با شما تماس خواهند گرفت.

برای ثبت نام در همایش هر دوره روی آن کلیک کنید

همایش تیزهوشان ششم

همایش تیزهوشان نهم

همایش تیزهوشان ششم VIP